Bizi Yakından Tanıyın

Ahsen Sandalye, 2017 yılında İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş ve aynı yıl kurumsallaşma sürecine girmiştir. “Ahsen Sandalye Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ unvanını alan firmamız, kurulduğu ilk günden günümüze ahşap sandalye üretimi ve satışı alanlarında faaliyet göstermektedir. 650m2  ile başlayan üretim alanımızı, 4000 m2 kapalı alana çıkararak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ahsen Sandalye fabrikası, tomruk biçme, fırınlama, ahşap imalat, boya, dikişhane, döşeme, AR-GE üniteleri ve modern teknolojiye uygun makine parkuruyla, T.C. Orman İşletmeleri’nden ihaleye girmek ve farklı ülkelerden ağaç almak suretiyle aldığı tomrukları ve keresteleri sandalyeye dönüştürüp müşterilerine sunan entegre bir tesistir. Ahsen Sandalye olarak, tescilli “bychair” markası altında, ülkemizin mobilya sektöründe öncü ve lider firmaları olan değerli müşterilerimize, günümüz kalite standartlarının ötesinde hizmet vermeyi hedeflemekte, gerçekleştirdiğimiz ihracat yoluyla da ülkemize katma değer sağlamaktan sevinç duymaktayız.

İletişime Geçin!

Ahsen Sandalye ile iletişime geçin, firmamız, markamız ve ürünlerimizle ilgili merak ettiklerinizi sorun, bizi daha yakından tanıyın.

İletişim